Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
pomoc logowaniedodaj ofertędodaj bezpłatną
ofertazdjęcia
ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY

Kategoria: Sylwester 2014/2015
Krajobraz: Inny
Województwo: podkarpackie
Adres: ul. Zamkowa 20, 39-450, Baranów Sandomierski
Telefon: +48 15 811 80 39
Fax: +48 15 811 80 40
Adres WWW: www.baranow.com.pl
E-mail: hotel.zamkowy@baranow.arp.com.pl

OPIS:
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Sylwestrową Noc do Baranowskiego Zamku, …jak dawniej bywało, hucznie i z fantazją szlachecką, starannie przygotowaną.
W atmosferze zabawy pełnej poezji, tańca i ekspresji nadarza się okazja do spotkania z historią, postaciami i duchami z epoki w starodawnych strojach.
Ekskluzywne wnętrza, blask świec i kandelabrów, wyrafinowane menu, wyśmienita muzyka, to wszystko będzie ozdobą wieczoru, a niezatarte wspomnienie z pobytu pozostanie w Państwa pamięci przez cały nadchodzący Nowy Rok.
Na Balu czeka na Państwa wiele atrakcji i miłych niespodzianek, w tym widowisko teatralne z udziałem aktorów z Rycerskiego Hufca „Leliwa”, spotkanie z Białą Damą oraz niezapowiedziana wizyta tajemniczej postaci z worem pełnym życzeń i upominków noworocznych. Nowy Rok powitamy bajkową iluminacją sztucznych ogni w pięknej scenerii zamkowych murów.
Nastaje pora, by tę jedyną i niepowtarzalną Noc Sylwestrową spędzić właśnie tu, na Baranowskim Zamku, dlatego serdecznie zapraszamy aby ku temu szybką decyzję podjąć i rezerwację uczynić.

WAŻNE INFORMACJE:
Cena balu to 580 zł od osoby
Przy rezerwacji grupowej udzielamy zniżek.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Pobytu Sylwestrowo - Noworocznego w terminie 29.12.2006 r. – 1.01.2007 r.
Więcej informacji na naszej stronie www.baranow.com.pl

POŁOŻENIE NA MAPIE WOJEWÓDZTWA:
Profesjonalne Utrzymanie Czystosci   |   Kurs Profesjonalnego Sprzatania   |O nas | Reklama | Pomoc | Kontakt | Regulamin
Opublikowane na stronach polskatur.pl informacje i ceny nie stanowia oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.