Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
pomoc logowaniedodaj ofertędodaj bezpłatną
ofertazdjęcia
HOTEL TUMSKI ***

Kategoria: Hotele
Krajobraz: Miejski
Województwo: dolnośląskie
Adres: Wyspa Słodowa 10, 50-266, Wrocław
Telefon: 071 322 60 88/99
Fax: 071 322 61 13
Adres WWW: www.hotel-tumski.com.pl
E-mail: hotel@hotel-tumski.com.pl

OPIS:
Hotel Tumski*** oddany do użytku dla naszych Gości w 2000 r. wyróżnia się z najbliższego otoczenia dyskretnym urokiem i elegancją odtworzonej kolorystyki. Profesjonalna obsługa sprawia, że Goście czują sie u nas jak w domu i z sentymentu do miejsca powracają. Hotel zapewnia 103 miejsca noclegowe w pokojach 1- i 2-osobowych, w pokojach rodzinnych i apartamentach oraz pokoju o podwyższonym standardzie. Położenie w centrum miasta, nad Odrą, nieopodal młyna "MARIA" na Wyspie Słodowej jest niezaprzeczalnym atutem Hotelu. Bliskie sąsiedztwo zabytków zachęca do odkrywania magicznych miejsc, których Wrocław ma sporo. Stąd przez zielony, secesyjny mostek można przejść z Wyspy Słodowej na Ostrów Tumski, najstarszą historycznie, najbardziej malowniczą część Wrocławia. Można też swobodnie dojechać do każdego miejsca w mieście. Jesteśmy w pełni przystosowani do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań towarzyskich, bankietów i przyjęć okolicznościowych. Na takie imprezy proponujemy Czarną Salę na ponad 100 osób i Salę Kominkową na 40 osób. Sale wyposażone są w: flipchart, rzutnik pisma i slajdów, ekran, telewizor, magnetowid, nagłośnienie, wieżę CD, mikrofony, stałe łącze internetowe.

WAŻNE INFORMACJE:
Ceny: pokój 1-osobowy 199 - 250 pln, pokój 2-osobowy 270 - 320 pln, pokój 3-osobowy 300 - 350 pln, superior 340 - 380 pln, apartament 440 - 480 pln. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. Zniżki dla dzieci: - dzieci do lat 9 w pokoju rodziców mieszkają bezpłatnie, - dzieci 9-15 lat mają 50% rabatu.

POŁOŻENIE NA MAPIE WOJEWÓDZTWA:
Profesjonalne Utrzymanie Czystosci   |   Kurs Profesjonalnego Sprzatania   |O nas | Reklama | Pomoc | Kontakt | Regulamin
Opublikowane na stronach polskatur.pl informacje i ceny nie stanowia oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.