Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
pomoc logowaniedodaj ofertędodaj bezpłatną
ofertazdjęcia
CHATKA PUCHATKA

Kategoria: Agroturystyka
Krajobraz: Lasy
Województwo: podlaskie
Adres: ul. Graniczna 6, 17-230, Białowieża
Telefon: kom. 0502 419 167
Fax: /tel. 085 681 20 91 (po 19.00)
Adres WWW: chatka.bialowieza.pl
E-mail: wojtekkurylo@wp.pl

OPIS:
Kwatera agroturystyczna o wysokim standardzie położona w ustronnej części Białowieży z dala od zwartej zabudowy, w bliskim sąsiedztwie doliny Narewki. Jest to doskonałe miejsce dla tych którzy szukają ciszy i spokoju. Tak napisało o nas biuro turystyczne z Białegostoku. Budynek naszego domu został zbudowany po raz pierwszy w 1927r. z potężnych, puszczańskich sosen, które pamiętają czasy Napoleona. Myśmy postawili go pracą własnych rąk po raz drugi. Gości przyjmujemy drugi sezon. Mamy 5 pokoi z łazienkami. Max. nocowało u nas 17 osób, bo czasem udostępniamy dodatkowo 2 pokoje. Na życzenie robimy śniadania i oboiadokolacje w miarę możliwości regionalne i z wiejskich produktów. Często rozpalamy ogniska, przy których można sobie pogawędzić i bliżej się poznać. Jesteśmy na uboczu z widokiem na panoramę Białowieży, ale do głównych obiektów turystycznych mamy 15-20 min. spacerem. ZAPRASZAMY!

WAŻNE INFORMACJE:
Przykładowe ceny: pokój 2-osobowy z łazienką 80 zł/doba/pokój, pokój 3-osobowy z łazienką 100 zł/doba/pokój. Szczegóły na naszej stronie WWW.

POŁOŻENIE NA MAPIE WOJEWÓDZTWA:
Profesjonalne Utrzymanie Czystosci   |   Kurs Profesjonalnego Sprzatania   |O nas | Reklama | Pomoc | Kontakt | Regulamin
Opublikowane na stronach polskatur.pl informacje i ceny nie stanowia oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.